SOLAR SOLUTIONS – Ontmoet SEP en GACIA Europe
Beste relatie,
Uitnodiging voor de Solar Solutions met een gratis ticket.
Van dinsdag 10 tot en met donderdag 12 maart 2026 nemen SEP en GACIA Europe opnieuw deel aan de vakbeurs Solar Solutions Amsterdam in Expo Greater Amsterdam. U bent van harte welkom op onze stand D11.
Tijdens de beurs presenteren wij direct een aantal interessante vernieuwingen. Zo introduceren wij een compleet nieuwe serie groepenkasten van SEP Europe. Onder de naam Livion wordt dit onze nieuwe standaard groepenkasten binnen het SEP-merk.
Daarnaast is de bestaande CHB-groepenkast die wij gebruiken voor GACIA Europe, verbeterd met een hogere en stevigere buisinvoer. De huidige CHB-EXT wordt hiermee vervangen door de CHB-ADB in combinatie met het nieuwe inzetstuk DB-T212.
Ook lanceren wij een nieuwe serie RVT verdeelsets, die in de loop van dit jaar de CVT en BVT zullen vervangen.
Kortom: naast oplossingen voor verduurzaming bieden SEP en GACIA Europe u een sterke en praktische basis voor de uitbreiding en vernieuwing van groepenkasten.
Schotman Elektro is aanwezig op Solar Solutions met innovatieve oplossingen van SEP Europe en GACIA Europe.
Adres Expo Greater Amsterdam:
Expo Greater Amsterdam
Stelling 1
2141 SB Vijfhuizen
| Standnummer | Datum | Tijd |
| D11 | Dinsdag 10 maart | 10.00 - 17.00 uur |
| D11 | Woensdag 11 maart | 10.00 - 17.00 uur |
| D11 | Donderdag 12 maart | 10.00 - 17.00 uur |
Reserveer vandaag nog uw GRATIS TICKET voor SOLAR SOLUTIONS en ontdek de nieuwste innovaties in duurzame elektrotechniek.
Tot en met 8 maart regelt u hier gratis een toegangsbewijs.


